Львівські митники затримали вантажівку, яка приїхала з Росії через закритий пункт пропуску

На Львівщині митники затримали вантажний автомобіль, що здійснював переміщення вантажів до Російської Федерації через закритий пункт пропуску, розташований на непідконтрольній Україні території.


Як повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, на митний пост «Краковець» (Львівська область) у напрямку виїзду з України прибув вантажний автомобіль з напівпричепом під керуванням громадянина України, який переміщував вантаж «Вуглець технічний» від українського підприємства на адресу однієї з чеських фірм.

Під час митного контролю було встановлено, що зазначений автомобіль здійснив переміщення вантажів до Російської Федерації через пункт пропуску «Успенка – Матвіїв Курган», що розташований на непідконтрольній Україні території, де українською стороною припинено здійснення прикордонного, митного та інших видів контролю.

Вбачаючи в діях вказаного громадянина ознаки порушення митних правил, передбачені частиною 1 статті 482 Митного кодексу України, (Переміщення транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України поза місцем розташування органу доходів і зборів), працівники Львівської митниці склали протокол про порушення митних правил.

Зазначені автомобіль та напівпричіп, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України, вилучено.

Cправу буде скеровано до суду.

„Львівська митниця і надалі вживатиме всіх заходів для виявлення транспортних засобів, які використовувалися у незаконній діяльності на непідконтрольній Україні території”, – наголошується у повідомленні.

Loading...