Латвія відгороджується від Росії парканом

Влада Латвії почала зведення паркану на кордоні з Росією в якості допомоги прикордонникам у боротьбі з напливом нелегальних іммігрантів.

Перший етап будівництва буде проведено в місцях, які вважаються найбільш небезпечними і незручними для контролю території, розповів голова прикордонної охорони Нормунд Гарбарс в ефірі телеканалу LNT, передає Delfi.lv.

На проект облаштування кордону вже виділено 500 тисяч євро, в 2016 році планується виділити ще 3 млн євро. В результаті облаштування кордону на місці стежки буде створена широка смуга, що легко переглядається. У місцях, які важче охороняти, наприклад, там, де поруч з кордоном проходять дороги, і поблизу КПП встановлять паркан.

Тим не менш, зазначається, що паркан може виявитися марним, тому що через кожен кілометр в ньому передбачені 100-метрові проходи для міграції диких тварин. Таку вимогу висунуло Резекненське регіональне управління Держслужби середовища.

У кінці серпня повідомлялося, що в Латвії обговорюється ідея побудови паркану на кордоні з Росією, а в середині серпня ЗМІ повідомляли, що Латвія готується до “рейкової війни” з Росією, так як остання на два місяці може припинити транзит вугілля і мінеральних добрив через Ризький порт, мотивуючи це нібито ремонтом шляхів.

У зв’язку з проблемою нелегальної мігрантів не тільки в Латвії обговорюється ідея відгородиться від сусідньої країни. Так, в липні Угорщина почала будівництво стіни на кордоні з Сербією.

Loading...