Корейці з Hyundai хочуть відкрити завод на Львівщині

Корейська компанія «Хюндай Корпорейшн» (Hyundai Corporation) розглядає можливість створення на Львівщині спільного україно-корейського виробництва.

Про це йшлося під час зустрічі голови ЛОДА Олега Синютки з представником компанії «Хюндай Корпорейшн», яка відбулася 17 грудня.

Голова представництва «Хюндай Корпорейшн» в Україні Ілля Джонг розповів, що компанія давно працює на українському ринку і має намір розширювати свої потужності на території України. При цьому  не лише у сфері залізничної інфраструктури, а й у інших напрямках, інформує прес-служба ЛОДА.

«Наша мета – розвиток проектів в Україні та завоювання нових ринків центральної та східної Європи. Компанія  хоче розвиватися, саме тому важливо знайти хорошого партнера, – розповів Ілля Джонг. – Ми маємо намір створити спільне підприємство. Львівщина є дуже привабливою для нас і ми розглядаємо можливість розміщення виробничої бази на території Львівської області. Саме тому й хотіли б розглянути програми для інвесторів. Думаю, що ми знайдемо  спільні точки дотику».

За його словами, уже відбулася зустріч з керівником одного із підприємств Львівщини, яке «Хюндай Корпорейшн» розглядає як потенційного партнера.

Своєю чергою Олег Синютка окреслив переваги Львівщини: її розташування, інфраструктуру, безпеку, стабільну політичну ситуацію. Окрім цього, за словами очільника Львівської ОДА, в області здійснюється супровід інвестиційних проектів. Також він зазначив, що особливістю  є те, що  на Львівщині збереглася традиція машинобудування та легко можна буде зайти  висококваліфікованих спеціалістів у даній сфері.

«Сподіваюся, що наша наступна зустріч матиме практичний характер. «Хюндай»  – це  успішний  бренд, – сказав Олег Синютка. – Ми дуже зацікавлені у тому, щоб виробнича база всесвітньовідомої компанії була розміщена  саме тут. Для нас важливо, щоб такий партнер,  як ваша компанія, був  у Львівській області».

Олег Синютка також запропонував корейській стороні надати технічні вимоги для  розміщення виробництва.

Loading...