Головний архітектор Львова просить зупинити будову на Сосновій

2 грудня головний архітектор Львова Юліан Чаплінський звернувся до мера Андрія Садового з проханням якомога швидше зібрати засідання виконавчого комітету та скасувати дозвіл на будівництво будинку між вулицями Варшавська та Соснова, поблизу школи №91. Багатоповерховий будинок тут збирається побудувати ЖК «Оранж».

Також Юліан Чаплінський попросив голову Шевченківської райадміністрації Олександра Удовенка скасувати дозвіл на встановлення будівельного майданчику, пише zaxid.net.

«Є скандал стосовно будівництва на вулицях Варшавська-Соснова. Нам потрібно якомога швидше зібрати виконком, аби скасувати містобудівні умови та обмеження. У нас вже є підготований проект рішення. Дуже прошу посприяти Шевченківську райадміністрацію у відміні дозволу на облаштування будівельного майданчику», – сказав Юліан Чаплінський.

Мер Львова Андрій Садовий зауважив, що виконавчий комітет для міської ради нового скликаня ще не обрали. Найближча сесія міськради, де затверджуватимуть структуру виконавчого комітету, має відбутись 17 грудня.

Додамо, що минулого тижня саме цю новобудову міський голова назвав серед чотирьох незаконних новобудов у місті та звернувся до правоохоронних органів з вимогою призупинити незаконний продаж квартир у цих будинках.

Loading...