Гірники «Львівської вугільної компанії» припинили роботу вимагаючи виплати боргів по зарплаті

29 грудня гірники «Львівської вугільної компанії» знову припинили роботу вимагаючи випалти заборгованостей по зарплаті.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, інформує Вголос.

За словами голови первинки НПГУ ПАТ «Львівська вугільна компанія» Наталії Барної, працівники припинили роботу у зв’язку із заборгованістю із зарплати, яка становить понад 20 млн грн, та невизначеністю подальшої долі підприємства. Наближаються Новий рік і Різдвяні свята, а працівникам ще повністю не виплатили заробленого в червні.

За місяць, коли на підприємстві з’явився новий керівник, працівникам до раніше погашених 40% зарплати за червень спромоглися додати ще 17,5%. Обіцяв виплатити ще хоча б місячну зарплату, але тепер замість нього на підприємстві з’явився новий арбітражний керуючий. Кажуть, що фабрику передають у держвласність, обіцяють до кінця дня видати зарплату за місяць із заборгованої майже за півроку. Але люди вже нічому не вірять, тому братися до роботи сьогодні відмовилися. Будуть чекати виконання обіцяного до кінця сьогоднішнього дня. А далі діятимуть відповідно до обставин.

А от дізнатися про плани нового керівника та перспективи підприємства працівники ПАТ не мають можливості, бо пан Постоленко, щойно обійнявши посаду, подався до Львова. Принаймні так поінформували профспілковий комітет НПГУ.

Loading...