Генсек НАТО: Росія досі не вивела усі свої війська з Донбасу

За словами генсека НАТО, у зоні АТО досі мають місце випадки порушення режиму припинення вогню попри оголошене «перемир’я».

Про це Єнс Столтенберг сказав на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком.

За його словами, якщо раніше на Донбасі спостерігався поступ у дотриманні режиму припинення вогню, то останнім часом «мають місце випадки порушення режиму припинення вогню».

«Дуже багато джерел підтверджують військову присутність Росії на сході України. Це ще раз підкреслює особливу відповідальність Росії, коли ми говоримо про Мінські угоди. Вони мають вивести війська і важке озброєння, а режим припинення вогню має тривати», – наголосив генсек НАТО.

Водночас Президент України Петро Порошенко нагадав сьогоднішні слова президента РФ Путіна, пише Укрінформ.

«Сьогодні президент РФ вперше публічно підтвердив наявність військ РФ на окупованому сході», – сказав він.

Порошенко також зазначив, що Україна продовжить підсилювати обороноздатність.

«Найближчим часом ми плануємо підписати ще кілька документів, які спрямовані на підсилення обороноздатності України», – наголосив Глава держави.

Як відомо президент України Петро Порошенко 17 грудня прибув  до штаб-квартири НАТО, де зустрічається з генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом.

Раніше Столтенберг  заявляв, що НАТО підтримує офіційний Київ на політичному та практичному рівнях, включаючи установу трастових фондів для допомоги Україні у зміцненні її оборони та проведенні реформ.

Loading...