Газета «Львівська газета» більше не виходитиме

«Львівська газета» припиняє вихід на папері і буде повністю переорієнтована на онлайн. 30 грудня вийшов останній, 856-й, паперовий випуск газети. Про це повідомила головна редакторка газети Ірина Гамрищак.

За словами Ірини Гамрищак, рішення закрити газету було пов’язано із змінами, що відбуваються у світі споживанні інформації: кількість людей, які отримують інформацію з паперу, зменшується, а інформація швидко змінюється та застаріває, пише zaxid.net.

«Я розумію, що паперові видання мають право на існування, але «Львівська газета» вибрала інший шлях розвитку», – заявила головна редакторка видання Ірина Гамрищак.

З 1 січня 2016 року «Львівська газета» працюватиме виключно як інтернет-видання за адресою gazeta.lviv.ua. Ірина Гамрищак сподівається, що це позитивно вплине на якість видання. Згідно оновленої концепції, «Львівська газета» має стати «по-справжньому львівською».

Щоденна «Львівська газета» була заснована у 2002 році з ініціативи львівського бізнесмена Ярослава Рущишина і відомого культурного діяча Маркіяна Іващишина. Першим головним редактором «Львівської газети» був Олег Онисько. У 2005 році газету придбав власник мережі супермаркетів «Арсен» та «Інтермаркет» Роман Шлапак, який перетворив газету на тижневик, а у 2010 році видання перейшло під контроль Богдана та Ярослава Дубневичів (тепер народні депутати від БПП «Солідарність»).

Після закриття «Львівської газети» на ринку львівської преси, що останніми роками стрімко скорочується, залишилося лише чотири суспільно-політичні газети – «Експрес», «Високий Замок», «Львівська Пошта» і комунальний тижневик «Ратуша», який наступного року очікує роздержавлення.

Loading...