До Львова прибув Вифлеємський вогонь миру

На Львівщині 19 грудня, на українсько-польському кордоні у міжнародному пункті пропуску “Рава-Руська – Гребенне”, українські пластуни урочисто передали громаді Вифлеємський вогонь миру, який щороку традиційно у грудні прибуває в Україну.

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Зустрічав благодатний вогонь разом з українськими пластунами заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

“Надзвичайно важливо, аби був мир і спокій, надія і любов, особливо напередодні тих свят, що наближаються, – сказав Юрій Підлісний. – Бажаю усім родинного затишку і щоб цей вогонь приносив мир усім народам і в кожну родину”.

Цього року лампадку у Вифлеємі запалили 24 листопада. Опісля його привезли до Відня, де 12 грудня в храмі святого Стефана урочисто передали усім представникам скаутських організацій. Українські пластуни також були присутні. Вони отримали лампадку і привезли цей вогонь миру до України.

Львівські пластуни сьогодні залишили вогонь у львівському соборі Святого Юра на постійне зберігання. Звідти кожен охочий може запалити свічку та принести символ миру до своєї оселі.

Також пластуни найближчими днями завітають із вогнем до державних структур, громад населених пунктів Львівської області, лікарень, геріатричних центрів, церковних парафій, військових госпіталів та військових частин, сімей бійців АТО, дитячих будинків та сиротинців.

Loading...