Центр допомоги учасникам АТО у Львівській області очолить Василь Мартиняк

Керівником Центру допомоги учасникам АТО у Львівській області призначать директора департаменту соціального захисту Львівської ОДА Василя Мартиняка.


Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з активістами, представниками громадських та волонтерських організацій, які допомагають бійцям АТО.

Голова ОДА звернувся до учасників зустрічі з проханням постійно ставити завдання перед державними службовцями і озвучувати проблеми, які хвилюють воїнів АТО.

“Часто саме ви отримуєте інформацію від хлопців, які повертають з фронту, і їх сімей, а відповідні служби мають їх вирішувати, – зазначив Олег Синютка. – Це стосується виділення земельних ділянок, купівлі житла, соціального та матеріального забезпечення. Дуже важливо, щоб ви як представники громадськості також слідкували, щоб не було зловживань”.

Окрім того, керівник області підкреслив, що комунікація з учасниками АТО відбуватиметься через службу 112, а також за телефонами Центру.

У Львівської області налічується 5800 військовослужбовців демобілізовано із зони АТО. Упродовж 2014-2015 років під час виконання військової служби в зоні проведення АТО загинуло 207 військових з Львівщини.

Loading...