Білорусь відмовилася виходити із ЗВТ з Україною

Україна і Білорусь домовилися про збереження зони вільної торгівлі в рамках СНД з 1 січня 2016 року, коли Україна вступить до ЗВТ з Євросоюзом.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговельний представник України Наталія Микольська за підсумками переговорів у Мінську, пише Gazeta.ua.

“На зустрічах обговорили всі наболілі торг питання. Основне – Республіка Білорусь не буде виходити з ЗВТ з Україною”, – написала вона в Twitter.

Прес-служба МЗС Білорусі за підсумками засідання білорусько-української робочої групи також повідомила, що на переговорах узгодили спільні дії щодо зняття обмежень у торгівлі, включно з рішенням української сторони про введення з 20 січня 2016 року спецмита в розмірі 39,2% на низку експортованих білоруських товарів.

Микольська також поінформувала білоруську сторону про те, що 26 грудня президент України підписав закон, яким з 1 січня 2016 року скасовується додатковий імпортний збір, який застосовувався у тому числі щодо білоруської продукції.

“Скасування додаткового імпортного збору дозволить зняти тарифні бар’єри доступу білоруської продукції на український ринок і створить передумови для збільшення обсягів експорту вітчизняних товарів в Україну”, – підкреслили в МЗС Білорусі.

Loading...