Анонім з Одеси повідомив про замінування залізничного вокзалу у Львові

У Львові розпочалася евакуація працівників та пасажирів центрального залізничного вокзалу міста (площа Двірцева) через повідомлення про замінування.

Як повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції у Львівській області, о 14.00 до львівських правоохоронців надійшло повідомлення від диспетчера ГУ ДСНС в Одеській області про те, що до рятувальників Одеси зателефонував невідомий, який повідомив про замінування центрального залізничного вокзалу у місті Львові. Будь-яких вимог, які могли б відвернути вибух, анонім не висував.

Проводиться евакуація працівників та пасажирів вокзалу, на місце прибувають кінологи та вибухотехніки, а також відповідні служби, які задіюються у даних випадках.

Як повідомляє УНІАН, о 13.15 на спецлінію «102» Національної поліції в Одеській області надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що в приміщенні залізничного вокзалу Одеси закладено вибухівку.

На місці працюють співробітники поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій та кінологи, які перевіряють будівлю та прилеглу територію на предмет наявності вибухонебезпечних речовин.

Проводиться евакуація пасажирів та працівників вокзалу.

Loading...