81% молодих українців пишаються країною, – опитування

Українська молодь у переважній більшості пишається своїм громадянством – такі дані соціологічного опитування “Молодь України-2015″, проведеного компанією GfK Ukraine.

Згідно з результатами опитування, проведеного серед молодих українців на замовлення міністерство молоді та спорту, 81% представників молоді пишаються тим, що вони є громадянами України.

8% респондентів сказали, що не пишаються українським громадянством, а близько 11% опитаних не змогли відповісти на це питання, пише BBC.

Говорячи про бойові дії і загрозу війни, 26% респондентів заявили, що готові захищати свою країну зі зброєю в руках у випадку, якщо їх мобілізують або виникне нагальна потреба (серед чоловіків таких 34%, серед жінок 17%). Ще 3% опитаних вже брали або беруть участь у військових діях.

Дослідження було проведено компанією GfK Ukraine у 2015 році за підтримки системи ООН в Україні, зокрема Фонду народонаселення ООН (UNFPA), Програми розвитку ООН (UNDP), Дитячого фонду ООН (UNICEF), програми Волонтери ООН (UNV) і офісу координатора системи ООН.

Loading...