Звільнено начальника Служби автомобільних доріг Львівщини

Сьогодні стало відомо про звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка. Наказ про звільнення було підписано ще 30 вересня 2015 року. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. 

«За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації минулого тижня звільнено начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрія Лазаренка», – йдеться в повідомленні.

За словами Ірини Гримак, заступника голови ЛОДА, керівництво облдержадміністрації ще півроку тому звернулось до Міністерства інфраструктури, «Укравтодору» та прем’єр-міністра України щодо звільнення Юрія Лазаренка.

«Ми неодноразово вказували на те, що у Службі автомобільних доріг Львівщини є грубі порушення, про те, що немає жодної співпраці та ефективного управління в сфері дорожнього господарства, а також йде певний супротив щодо ремонту доріг», – цитує слова Гримак прес-служба, пише zaxid.net.

У коментарі журналістам Ірина Гримак також повідомила, що відкрито кримінальне провадження щодо діяльності керівництва Львівоблавтодору та проводяться досудові розслідування. Проте в управлінні МВС у Львівській області на даний момент не підтвердили та не спростували цю інформацію.

Юрій Лазаренко переїхав до Львова з Тернополя. На посаду начальника львівської Служби автомобільних доріг був призначений 1 квітня 2014 року. До того працював у тернопільському обласному комунальному підприємстві «Архбудсервіс». Є членом ВО «Свобода» з 2008 року.

Loading...