Вулицю Устияновича у Львові відкриють до кінця жовтня

12 жовтня на куті вул. Листопадового Чину та вул. Устияновича у Львові почали облаштовувати дорожнє корито. Дорогу до кінця місяця мають відкрити для проїзду транспорту.

За цей час зроблять проїзд для руху транспорту в обидва боки поблизу корпуса «Львівської політехніки» на площі Св. Юра. Дорогу встелять асфальтним покриттям.

«До кінця місяця ми маємо завершити всі ці роботи і відкрити проїзд від вул. Листопадового Чину до вул. Устияновича і до заїзду в Політехніку», – пояснив директор ЛПК «Львівавтодор» Олег Береза, пише zaxid.net.

Аби завершити роботи в рамках реконструкції пл. Святого Юра, проектанти внесли деякі корективи у проект. Зокрема, дорогу, яка мала пролягати сквером, перенесли ближче до корпусу «Львівської Політехніки».

«Ми знайшли повне порозуміння всіх сторін. Ми жодним чином не створюємо нікому проблем. Основою є сам сквер, який нормально збережений і тут ми будемо робити дуже якісну реконструкцію всередині. Будемо залучати всі громадські організації, щоб всі долучалися», – розповів мер Львова Андрій Садовий.

Loading...