Україна повністю припинить повітряне сполучення з Росією

Державна авіаційна служба України, у зв’язку з ненаданням відповіді від Федерального агентства повітряного транспорту РФ (Росавіація) з поясненням причин обмеження польотів українських авіакомпаній (з 25 жовтня – ред.) прийняла рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною і РФ з 25 жовтня 2015 року, повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України в понеділок.

“Така міра буде застосована до всіх російських авіакомпаній, і діятиме до скасування заборон, введених авіаційною владою Російської Федерації до українських авіакомпаній. Після скасування заборон російською стороною, російські авіакомпанії, які не потрапили до санкційного списку, зможуть здійснювати польоти до України. Про своє рішення Державіаслужба поінформувала Росавіацію 9 жовтня”, – йдеться в повідомленні міністерства, пише Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко указом від 16 вересня ввів в дію рішення РНБО від 2 вересня 2015 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, під які підпала низка російських авіакомпаній, зокрема найбільша – “Аерофлот”.

Аналогічні санкції введені стосовно державіакомпаній РФ “224 льотний загін”, “ВІМ-Авіа”, “Газпром-Авіа”, “Донавіа”, “Когалимавіа”, “Оренбурзькі авіалінії”, “Політ”, Red Wings, “Росія”, “РусДжет”, “РусЛайн”, “Сибір”, “Трансаеро”, “Уральські авіалінії”, “Якутія”, “Ямал” тощо.

Рішення про заборону польотів до України цих російських авіакомпаній Кабмін прийняв 25 вересня.

Loading...