У Львові стартував фестиваль «Свято сиру та вина»

23 жовтня у Львові стартував найбільший гастрономічний фестиваль осені «Свято сиру та вина».

За словами організатора заходу Андрія Сидора, місія фестивалю полягає в тому, щоб представити львів’янам та гостям міста малих фермерів і виноробів, які пропонують українцям якісні та натуральні продукти, повідомляє Вголос.

«Більшість людей звикла купувати продукти в супермаркетах і майже ніколи не куштувала натуральні екологічні продукти від виробника. Тож фестиваль має на меті показати громаді справжні сири та вино від виробника», – зазначив організатор.

На святі представлено фермерів та виноробів з усієї України. Зокрема, є намет фермерів із Закарпаття, які об’єдналися під єдиним брендом «Смак українських Карпат».

Організатори також зазначили, що цього року у фестивалі бере рекордна кількість виробників. Порівняно з минулим роком, цьогоріч їх на 30% більше.

Під час відкриття свята організатори не забули про традицію виготовлення фестивального вина. Тонну винограду давили ногами відомі львів’яни, серед яких були організатор свята Андрій Сидор, власник фермерського господарства Бернар Віллем, шеф-кухар Євгеній Сушко, голова правління Європейської бізнес-асоціації Маркіян Мальський, організатор Львівського тижня моди Петро Нестеренко-Ланько та інші.

Організатори фестивалю також запевнили, що 1 грн з кожного проданого квитка піде на закупівлю обладнання для кардіологічного відділення КЗ ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ».

Відвідати «Свято сиру та вина» та продегустувати оригінальні продукти від виробника можна протягом трьох днів.

Loading...