Шахтарі перекрили дорогу Ковель – Львів

Близько сотні шахтарів з держпідприємства «Шахта №1 «Нововолинська» перекрили дорогу Ковель – Львів у районі моста через річку Західний Буг.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав голова незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

«Через кожні 15 хвилин пропускають пожежні та швидкі. Інша група гірників вже готуються їхати до Києва», – повідомив він, пише zaxid.net.

Михайло Волинець, з посиланням на голову первинки НПГУ «Шахта №1 «Нововолинська» Анатолія Мухомеджанова, повідомив, що гірники планують закінчити свою акцію о 15.00.

За його словами, шахтарі також планують розпочати акцію голодування перед Адміністрацією президента.

«У вівторок в Міненерговугілля група гірників планує бути на технічній нараді по ДП «Шахта №1«Нововолинська». Тобто, якщо на вівторок після наради не буде виплачена зарплата – буде оголошено про голодування», – поінформував  Михайло Волинець.

Раніше стало відомо, що шахтарі Волині припинили свою роботу. Борг із зарплати перед гірниками «Шахти №1 «Нововолинська» становить 14,5 млн грн.

Як повідомив Анатолій Мухомеджанов, на свою вимогу – виплатити заборговане до 1 жовтня – належної реакції з боку посадових осіб гірники так і не діждалися, а тому 2 жовтня припинили роботу.

Loading...