“Самопоміч” можуть зняти з виборів на Львівщині

9 жовтня в Львівському окружному адміністративному суді розпочалось слухання справи за позовом “Самопомочі” проти Львівської обласної виборчої комісії. В ході розгляду було подано клопотання про перевірку факту фальсифікації протоколу конференції політичного об’єднання “Самопоміч”, котре суд прийняв до розгляду.

Отож, в ході судового засідання Андрій Болкун повідомив, що жодної конференції, на котрій би було ухвалено рішення партії про його відкликання з виборів, не проводилось. “Оскільки 5 жовтня, за моєю інформацією, конференції обласного осередку “Самопомочі” не проводилось, то вона не могла ухвалити жодного рішення. Тому рішення, яке “Самопоміч” подала – про моє відкликання як кандидата – сфабриковано. Я прошу судів винести окрему ухвалу про скерування матеріалів справи до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України”, – звернувся до судді Андрій Болкун.

Як зазначив в коментарі журналісту Гал-інфо Юрій Кміть, юрист та член НСЖУ, в разі підтвердження факту фальсифікації протоколів конференції політичне об’єднання «Самопоміч» можуть зняти з виборів у Львівській області.

Зазначимо, що політичне об’єднання “Самопоміч” звернулось до суду в зв’язку з відмовою ОВК ухвалити рішення про відкликання кандидата в депутати Андрія Болкуна. На думку представників “Самопомочі”, неприйняття ОВК рішення про відкликання свідчить про її, комісії, бездіяльність.

У той же час представники Львівської обласної виборчої комісії під час судового слухання зазначили, що вони проводили голосування, однак рішення не набрало потрібної кількості голосів.

Loading...