Львівська міська виборча комісія офіційно оголосила про другий тур виборів мера

Львівська міська виборча комісія офіційно оголосила про проведення другого туру на виборах мера Львова. Текст постанови комісія прийняла у четвер, 29 жовтня, під час свого вечірнього засідання.

«Найбільшу кількість голосів виборців в єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови міста Львова було подано за кандидата на посаду міського голови міста Львова Садового Андрія Івановича – 141 255, а також за кандидата на посаду міського голови міста Львова Кошулинського Руслана Володимировича – 35 200. За жодного з кандидатів не було подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні», – йдеться у постанові Львівської міської виборчої комісії, пише zaxid.net.

Там же зазначено, що повторне голосування за кандидатів на міського голову відбудеться 15 листопада 2015 року. У бюлетнях буде лише два імені – Кошулинський Руслан Володимирович та Садовий Андрій Іванович.

На посаду мера претендували 11 кандидатів, між якими за 7 днів до голосування відбулися публічні дебати (єдиним, хто не зміг на них прийти, був Руслан Кошулинский).

Loading...