Львів на туристах заробив уже 1,7 млн грн

За дев’ять місяців 2015 року Львів зібрав рекордну суму туристичного збору в 1,7 мільйонів гривень. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомила начальник управління туризму Львівської міськради Галина Малець.

За словами Галини Малець, ці кошти надходять до міського бюджету і йдуть, у тому числі, й на покращення інфраструктури міста: ремонт доріг, освітлення, збереження пам’яток історичної спадщини тощо, пише «Твоє місто».

«Цю суму вдалося отримати завдяки великій кількості гостей, туристів та екскурсантів, яких, за нашими прогнозами, до кінця року очікується майже 2 мільйони; сумлінності платників цього збору та збільшенню їх кількості», – розповіла Малець.

Нагадаємо, Львівська міська рада у 2010 році ухвалою № 96 від 30.12.2010 р. затвердила ставку туристичного збору у розмірі одного відсотка від вартості проживання (ночівлі) впродовж всього періоду в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих, закладах готельного типу (хостели) та інших місцях поселення за вирахуванням податку на додану вартість.

Loading...