Керівником Західного кордону став Володимир Єгоров

21 жовтня у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України відбулась урочисте призначення керівника Володимира Єгорова. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужбі.

Керівник ДПС України генерал-полковник Віктор Назаренко представив нового керівника Західного регіонального управління полковника Володимира Єгорова.

“Це бойовий полковник, який особисто, підкреслюю, особисто вісім місяців брав участь в бойових діях на сході України. А Володимир Плешко отримав нове завдання. Він буде організовувати роботу на сході. Він має взяти системно на штатній основі під контроль тимчасово непідконтрольну ділянку кордону”,  –  наголосив Віктор Назаренко.

До цього призначення Володимир Єгоров керував Північним регіональним управлінням Державної прикордонної служби України. Єгоров з 2008 по 2010 роки обіймав посаду начальника Чернігівського прикордонного загону.

Уродженець Сумської області та випускник Національної академії Державної прикордонної служби України. Проходив службу в прикордонних підрозділах західного та північного кордону, а також в Криму.

Loading...