Затриманий “свободівець” зізнався, що кинув гранату, – МВС

Чоловік, який кинув гранату у бік правоохоронців під Верховною Радою, був бійцем батальйону “Січ”. Про це під час брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає ТСН.

Під час затримання у зловмисника – Ігоря Гуменюка – виявили чеку і ще одну гранату. Він зізнався правоохоронцям у скоєному.

“Затриманий Гуменюк Ігор Володимирович, використовував гранату типу РГО, військові скажуть, що це за граната. Одна граната була при ньому під час затримання, іншу він кинув, зізнався в цьому. Чека від гранати була у нього”, – заявив Аваков.
Сам зловмисник назвався “свободівцем” і бійцем батальйону “Січ”. За словами затриманого, він перебуває у відпустці з 3 серпня по 3 вересня.
Міністр додав, що під час сутичок зловмисники використовували гранати, вибухові пакети та шашки.

На 31 серпня голова Верховної Ради призначив позачергове засідання. На порядку денному одне питання – ухвалення проекту змін до Конституції, які передбачають децентралізацію та можливий особливий порядок самоврядування на окремих територіях. У день голосування після блокування трибуни засідання відкрилося і проект змін до основного закону ухвалили – 265 нардепів проголосували за проект.

Весь час засідання під стінами Верховної Ради тривали численні мітинги з перекриттям вулиці Грушевського. Після того, як депутати проголосували “за”, натовп хлинув на кордон правоохоронців – в хід пішли палиці, камені та димові шашки.

Пізніше з натовпу у кордони міліції полетіли бойові гранати. За останніми даними, внаслідок сутичок поранені 122 силовика, один з нацгвардійців загинув у лікарні.

Loading...