У Харкові закидали камінням офіс Опозиційного блоку

Невідомі закидали камінням та петардами офіс “Опозиційного блоку” у Харкові, повідомляє міліція. За даними правоохоронців, постраждалих немає.

Заворушення почалися після мітингу прихильників “Опозиційного блоку”, які вимагали офіційно зареєструвати представництво партії у Харківській області, передають місцеві ЗМІ.

“Будівля обласного управління юстиції сьогодні заблокована невідомими агресивно налаштованими людьми в балаклавах. Вони заявили, що нікого від “Опозиційного блоку” в управління юстиції не пустять і вимагають, щоб представництво нашої партії в Харківській області не реєстрували”, – йдеться у заяві одного з лідерів “Опозиційного блоку Михайла Добкіна.

Він додав, що заради уникнення ескалації конфлікту мітинг перенесли до Харківської ОДА, пише BBC.

Пізніше противники “Опозиційного блоку”напали на його офіс .

“По вулиці Скрипника група невідомих осіб закидала офіс однієї з політичних партій петардами та камінням, а також розбила вікна в мікроавтобусі, що стояв поблизу будівлі”, – заявило харківське управління МВС.

Там відзначають, що “завдяки своєчасному втручанню правоохоронців, конфліктну ситуацію вдалося швидко локалізувати та не допустити її розвитку”.

За інформацією МВС, внаслідок подій у понеділок ніхто не постраждав. Правоохоронці проводять слідчі дії біля будівлі офісу партії.

Очевидці опублікували фото та відео, на яких видно пошкоджені будівлю та припаркований біля неї мікроавтобус, а також дим, що здійнявся на місці події.

У “Опозиційному блоці” стверджують, що під час їхньої акції невідомі викрали одного з активістів.

“Ми хочемо з’ясувати долю нашого викраденого активіста, ми хочемо зробити заяву про злочинну бездіяльність посадових осіб Харківської ОДА”, – говориться у заяві Добкіна.

У повідомленні МВС про можливе викрадення не згадується.

Депутати від “Опозиційного блоку” заявили, що вони планують зустрітися з керівництвом прокуратури Харківської області.

Loading...