У Румунії розбився автобус із українцями: є жертви

Громадяни України, які постраждали  внаслідок аварії у Румунії, перебувають у семи лікувальних закладах Бухареста. Про це повідомили в МЗС України з посиланням на дані посольства України в Румунії.

“У лікувальних закладах перебувають 48 українців, які постраждали внаслідок ДТП на автодорозі Констанца-Бухарест (Румунія). Постраждалі зазнали травм різного ступеню тяжкості: 5 перебувають у важкому стані, травми сімох – середнього ступеню тяжкості, решта українців можуть бути виписані найближчим часом”, – зазначили в МЗС.

За даними міністерства, болгарський перевізник, який здійснював рейс автобуса, що зазнав аварії, надав автобус для перевезення громадян України на Батьківщину, відповідне повернення буде здійснене після виписки громадян України з лікарень.

Посольство забезпечує заходи щодо підготовки до відправки громадян України (розшук документів та видачу нових, у разі необхідності), контролює умови їх перебування у лікарнях і надає всю необхідну допомогу.

Наразі посольство України у співпраці з персоналом лікувальних закладів та туроператорів формують дані про громадян України, які перебувають у лікувальних закладах Бухареста для відповідного інформування рідних постраждалих українців.

Зазначена інформація надійде у розпорядження туроператора, Посольства України в Румунії та МЗС найближчим часом.

Як відомо, в ніч на 9 серпня у Румунії перекинувся автобус з українцями, на борту якого перебували 53 особи (в тому числі водії). Внаслідок аварії загинули двоє українців, серед них одна дитина.

Для отримання інформації рідним постраждалих рекомендується звертатися на “гарячу лінію” Посольства України в Румунії, номер телефону (+4021) 230 36 60, або Міністерства – номер телефону (044) 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Все про:
Loading...