У нацгвардійців під ВР кинули гранату, десятки поранених

Народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що в ході сутичок під Верховною Радою у військовослужбовців Національної гвардії, які охороняли правопорядок, кинули бойову гранату. Про це Геращенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Провокації біля Верховної Ради вдалися! Щойно в військовослужбовців охороняють Верховної Ради була кинута бойова граната. Кілька військовослужбовців Національної Гвардії отримали важкі поранення. Їх життя в небезпеці», – написав Геращенко.

За його словами, МВС здійснює першочергові дії з пошуку та затримання провокаторів.

Невдовзі стало відомо, що у результаті вибуху поранено близько 20 військовослужбовців Національної гвардії України, двоє із них – у важкому стані. Про це повідомили у прес-службі НГУ.

Нагадаємо, раніше в ГУ МВС у Києві повідомили, що під час сутичок з мітингувальниками постраждали більше десяти правоохоронців.

Сьогодні Рада схвалила в першому читанні зміни до Конституції. Законопроект підтримали 265 з 320 зареєстрованих у залі народних депутатів.

Організатором мітингу під стінами Верховної Ради є декілька політичних сил: ВО «Свобода», Радикальна партія Олега Ляшка, «Громадянська платформа» Анатолія Гриценка та «УКРОП». Прапори саме цих політичних сил тримали в руках люди, які вимагали не допустити прийняттю змін до Конституції.

Loading...