У Львові напали на двох валютчиків: викрали $10 тис.

Жертви збройного пограбування потроху оговтуються після жорстокого нападу, який було вчинено в п’ятницю у Львові на вулиці Хотинській, 3. У під’їзді житлового будинку на двох львів’ян напали невідомі і вкрали в них 10 тисяч доларів. Подейкують, жінка займалася обміном валюти. І це вже не перший напад на неї з кругленькою сумою.

Близько 18-ї години у п’ятницю на вулиці Хотинській, 3 до під’їзду зайшли жінка і чоловік, які поверталися із ринку. Слідом за ними стрілою влетіли троє дебелих нападників.

«Такі страшні люди, на якійсь російській мові говорили щось. Щось у них було на обличчях, не маски, але таке страшне обличчя. І вони з пістолетами були», – розповідає постраждала Любов Крисан, пише zaxid.net.

Жінку прикладом пістолета відключили одразу. Її син отримав гумову кулю в голову. Сумку із 10-ма тисячами доларів нападники відібрали і втекли.

Вже до години часу біля мотозаводу на них почепили кайданки. Двоє з них львів’яни. Тут на Городоцькій, де їх пов’язали, чоловіки і мешкали. Третій приїхав в гості із обласного Миколаєва. В міліції кажуть, познайомилися вони в тюрмі. Разом і пішли на справу.

«Вони вже по тричі, по двічі судимі. Двоє за незаконні заволодіння, за вбивства. Відсиділи по 10 років. Третій з Миколаєва також сидів за розбійні напади, за вбивства», – розповідає керівник міського управління міліції Павло Гарасим.

Оскільки нападників уже судили за особливо тяжкі злочини, їм світить чималий термін. Від 7 до 12 років позбавлення волі, підкреслюють правоохоронці.

Постраждалих шпиталізували у стані середньої важкості. Чоловіка виписали в той самий день. Гумову кулю витягли з чола. Його матір має забійну рану голови, та медики відпустили її додому в понеділок. Кажуть, загрози їхньому життю немає.

«Рани кровили дуже. Пов’язки, в яких привезли з пригоди, усі в крові. Тобто крововтрата була значна і в сина, і в матері. Страшно все виглядало, але прямої загрози життю не було», – твердить лікар лікарні швидкої допомоги Лев Шміль.

Постраждала твердить, своїх нападників вона впізнала одразу. Принаймні, одного із них.

«Я того мужчину здоровецького бачила місяць тому, як він ховався за деревом. Я казала що він ховається. Але син каже, мама то маніяк. І він взяв його сфотографував. То він і є», – розповідає Любов Крисан.

Жінка каже, це вже другий напад на неї за цей рік. В січні в під’їзді її будинку у неї відібрали удвічі більшу суму. Тих нападників шукають і досі.

Loading...