У лікарні помер нардеп Ігор Єремеєв

Фото: nv.ua

Народний депутат, лідер групи «Воля народу» Ігор Єремеєв помер 12 серпня вдень, не виходячи з коми. Це сталося у клініці в Швейцарії. Про це з посиланням на одного з помічників нардепа пише «Апостроф».

«Помер, так і не вийшовши з коми. Про це стало відомо вчора близько 17:00», – зазначив помічник.

Таким чином він спростував інформацію головного редактора LB.ua Соні Кошкіної, що Єремєєв станом на 23:00 був все ще живий.

«Це дурниці, звідки вона взяла це, я не знаю. Про смерть Ігоря Мироновича вчора повідомила його дружина», – зазначив співрозмовник видання.

За ​​його словами, зараз вирішується питання про доставку тіла покійного до України, а також вирішується місце і час похорону.

«У першу чергу, звичайно, розглядається Луцьк, де жив Ігор Миронович», – зазначив помічник.

Що ж стосується обрання нового лідера групи «Воля народу», то, за словами помічника, це питання буде вирішуватися вже восени, а наразі групою керує народний депутат Андрій Деркач.

Нагадаємо, у середу ЗМІ повідомили, що Ігор Єремеєв помер у лікарні за кордоном.

Як відомо, нардеп отримав травму під час верхової їзди. 26 липня він перебував у реанімаційному відділені Луцької міської клінічної лікарні, потім його перевезли до Києва, а 28 липня політика доставили на лікування за кордон, в одну з європейських клінік.

Ігор Єремеєв – депутат кількох скликань від виборчого округу № 23 Волинської області, з листопада 2014 – керівник депутатської групи “Воля народу” у Верховній Раді VIII скликання.

У складі групи – 19 депутатів. Він також був співвласником паливно-промислової групи “Континіум”, до якої належать, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод та одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

У 2015 році журнал “Фокус” оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, в обох рейтингах він був на 68-му місці серед найбагатших українців.

Loading...