У центрі Львова хочуть збудувати підземний паркінг

Між головним корпусом Львівського університету та пам’ятником Іванові Франку (центральна частина міста), що стоїть навпроти, зроблять підземний паркінг. Технолого-розвідувальні роботи щодо визначення масштабів парковки та її потенційної поверховості розпочнуться наступного тижня, після Дня Незалежності.

Як розповів начальник управління екології та благоустрою Львівської міськради Андрій Галушка, про необхідність підземного паркінгу говорили давно, оскільки щороку кількість машин у центрі міста зростає. Тому чиновники розглянули місця в центрі, де потенційно могли б бути підземні парковки та визначили найоптимальнішим місцем – простір напроти університету, пише zaxid.net.

За його словами, попереднє погодження щодо розташування у цьому місці паркінгу вже є. Однак потрібно ще детальне дослідження території та задокументовані висновки. Наразі із міського бюджету передбачено 265 тис. грн на проведення розвідувальних робіт.

«Ми повинні бути достеменно впевнені, що цей паркінг не зашкодить довколишнім будинкам, зокрема університетові. Після проведення дослідження ми знатимемо, яку поверховість зможе витримати грунт та на який об’єм робіт розраховувати», – сказав Андрій Галушка.

Дослідницькі роботи триватимуть близько півтора місяця. Після цього розпочнуться підготовчі роботи для початку будівництва парковки.

Loading...