Сайт Львівської ОДА зламали з Криму

Офіційний сайт Львівської обласної державної адміністрації 20 серпня відновив роботу після збою, викликаного несанкціонованим втручанням сторонніх осіб. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Правоохоронці спільно з розробниками сайту відстежили місце перебування зловмисників і заблоковану IP-адресу, з якої здійснили злом.

“Втручання в роботу порталу відбулося з Кримського півострова, зокрема сигнал надходив з міста Сімферополь”, – повідомили в адміністрації.

В ОДА зазначили, що вчора “злочинцям вдалося розмістити інформацію відверто проросійського і хворобливого змісту, яка принижує честь і гідність українців”.

Нагадаємо, хакери зламали сайт Львівської облдержадміністрації, розмістивши на ньому фотографії президента Росії Володимира Путіна і міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова з написом “Сало Усраїні, героям сало”.

На сайті була розміщена карикатурна фотографія українського козака з вантузом в руках замість шаблі. Хакери також спотворили рубрики сайту. Замість звичних тепер з’явилися рубрики “Гівножери”, “Рогулі”, “Величезна дупа”, “Бандира”, “Рагулюція”, “Переспати з Ляшком”, “Зрада”.

Loading...