Програма святкувань Дня незалежності України у Львові

Цьогорічний День незалежності у Львові пройде під гаслом «Країна вартує твоїх зусиль». У місті заплановано багато святкових заходів, інформує прес-служба міської ради.

Зокрема, 22 серпня з 12:00 до 13:30 відбудеться парад в межах заходу «Фестиваль Львівського» за маршрутом: пл. Ринок — вул. П. Беринди — просп. Свободи — пл. А. Міцкевича — просп. Т. Шевченка — вул. М. Грушевського — вул. І. Франка — пл. І. Франка — вул. Д. Вітовського.

З 22 серпня до 6 вересня на вул. Леся Курбаса, 3 з 20:30 до 22:00 відбуватиметься 3D-мапінг «Країна вартує твоїх зусиль», пише zaxid.net.

23 серпня о 12:30 на Личаківському кладовищі відбудеться поминальне віче в пам`ять про загиблих захисників нашої країни. Заупокійна молитва відбудеться на полі почесних поховань № 76, де урочисто піднімуть державний прапор України.

24 серпня відбудеться Акафіст до Пресвятої Богородиці за мир і ласку для України. Спільна молитва розпочнеться о 17:00 на площі перед Оперним театром. Виконуватиме Акафіст Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик».

У парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького буде фестиваль, майстер-класи, виступи гуртів, благодійний збір коштів. На південно-західній стороні пл. Ринок триватиме інтерактивна виставка «Карта України».

24 серпня з 15:00 до 19:00 у Шевченківському гаю запланований благодійний спортивний фестиваль «Молодь, майбутнє, Україна».

У Левандівському парку на вул. Повітряній відбудеться свято «На Левандівці більше хорів». Львівські хори виступатимуть із патріотичними піснями. В парку відбудуться спортивні забави та виставка меморіального музею ім. Р. Шухевича.

На площі біля бібліотеки «Під спільним дахом» (вул. Симоненка, 10) відбудуться заходи «Площа 12-ти ремесел». Це 12 презентацій ремесел через майстер-класи та виступ оркестру «Сурми Галичини». Заходи триватимуть з 12:00 до 15:00.

Loading...