Помер актор українського походження Михайло Свєтін

В неділю вранці, 30 серпня, на 85-му році життя в реанімації Гатчинської центральної районної лікарні в Ленінградській області помер знаменитий артист Михайло Свєтін. Про це повідомили в прес-службі адміністрації регіону, передає ТАСС.

Як відомо, Михайла Свєтіна екстрено госпіталізували 23 серпня. Після операції, що завершилася успішно, актора перевели в реанімацію і підключили до штучної вентиляції легенів.

За деякими даними, у актора був геморагічний інсульт.

Нагадаємо, заслужений артист РРФСР, народний артист Росії Михайло Свєтін до останнього часу служив у петербурзькому Театрі комедії імені Акімова. Народився 11 грудня 1930 року в Києві.

У кіно дебютував в 1973 році в стрічках “Не мине і року…” Леопольда Бескодарного і “Ні пуху, ні пера” Віктора Іванова.

Популярність здобув у 1975 році, коли зіграв в комедіях Георгія Данелії “Афоня” і Леоніда Гайдая “Не може бути!”.

Всього знявся більш ніж у сто кінофільмах, серед них яскраві епізодичні ролі: інженера Брунса в “12 стільцях” (режисер Марк Захаров, 1976), начальник вокзалу в “Безіменній зірці” (Михайло Козаков, 1978), Хома Бриль у стрічці “Чародії” (Костянтин Бромберг, 1982), віконта де Монтехо в “Дон Сезаре де Базане” (Ян Фрід, 1989).

У 2014 році знявся в кіно “Лінія Марти” Олега Газе. У 2015 році був зайнятий у спектаклях “Блюз друга Фреді”, “Весілля Кречинського”, “Тінь”, Дон Педро” і “Важкі люди”.

Loading...