Поліція розпочне працювати у Львові з 23 серпня

Патрульна поліція розпочне працювати у Львові з 23 серпня, її начальником призначений заступник командира третього батальйону Головного управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“23 серпня о Львові о 10.00, у День державного прапора, даємо старт новій патрульній поліції!! 600 нових поліцейських вийдуть на патрулювання міста”, – написав він у Facebook, пише Кореспондент.

За словами міністра, главою патрульної поліції Львова наказом він призначив 26-річного Зозулю, молодшого сержанта (за новим законом – капрала), який наразі є заступником командира третього батальйону ГУ патрульної поліції Києва. Навчається в Національній академії внутрішніх справ, раніше здобув освіту в одному з польських вузів. До приходу в патрульну поліцію Ю.Зозуля працював у фінансовій сфері.

“За час роботи в столичному підрозділі відзначився у випадках, коли були складені адмінпротоколи на декількох VIP-персон. Зокрема, на народного депутата України С.Мельничука за ст. 126 КУпАП “Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування” і на Суркіса (Григорія Суркіса), віце-президента УЄФА, за ст. 122-5 КУпАП “Порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв”. Вміє оперативно приймати рішення в складних ситуаціях”, – написав Аваков.

Як повідомлялося, МВС прогнозує ліквідацію міліції і повноцінний початок роботи поліції в листопаді.

Loading...