Нові поліцейські у Львові склали присягу. Фото

У неділю, 23 серпня, на площі Ринок склали присягу нові патрульні поліцейські Львова. З цього моменту курсанти стали повноцінними поліцейськими і вже з вечора заступлять на вечірнє 12-годинне чергування.

policiya_lviv

Урочиста присяга розпочалась о 10:00, після того, як годинник на ратуші пробив 10 разів. Текст присяги зачитав начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля.

Курсанти урочисто присягнули охороняти закони держави, втілювати їх у життя, поважати честь та гідність людини, а також сумлінно нести службу.

policiya_lviv4

На урочистості приїхав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та очільник МВС Арсен Аваков, який під час виступу сказав, що Львів продовжує тримати першість у змінах. Він пригадав, що у Львові свого часу створювали національну гвардію та сказав, що менше року тому загинув Сергій Кульчицький – генерал нацгвардії України. Зараз до лав нової поліції вступила його невістка.

policiya_lviv2

«За моєю спиною стоять поліцейські, яким аплодують люди. Але ці хлопці і дівчата ще не заслужили аплодисментів. Це дуже велика відповідальність, яку не можна не виправдати. Вони не можуть підвести, і, я думаю, вони це розуміють. Так було в Києві, так буде і тут. Це перші кроки нової поліції, це перші кроки реформи. Дуже важливо, що другий крок після Києва ми зробили у Львові», – наголосив глава МВС України.

Він також зазначив, що найближчим часом буде оголошено набір до нової поліції ще у восьми обласних центрах. Крім того, найближчим часом на трасі Київ-Житомир з’являться перші представники дорожньої патрульної поліції, а трохи згодом – вже на всіх автошляхах держави.

Після присяги новоспечені патрульні поїдуть до частин, аби підготуватись до першого чергування. Як зазначають патрульні, наразі вони чергуватимуть разом із міліціонерами.

Загалом у патрульну поліцію набрали 410 правохоронців. Патрульних забезпечили 30-ма автівками.

Loading...