Лукашенко хоче посилити кордон з Україною

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про необхідність посилити спільний кордон з Україною. Про це він заявив після доповіді міністра оборони Андрія Равкова і виконувача обов’язків секретаря Ради безпеки Станіслава Зася про стан Збройних сил Білорусі і ситуації на кордоні з Україною.

При Лукашенко він запевнив, що Мінськ не боїться “українців чи що на нас там хтось нападе”. Його тривожить можливість потоку зброї зі Сходу України, де триває війна, а також небезпечних “елементів, які не потрібні Білорусі”, пише zaxid.net.

У свою чергу, Зась запевнив, що білорусько-український кордон був зміцнений ще на початку серпня через війну на Сході України. Але при цьому він запевнив, що відгороджуватися “від сусідів стіною” Мінськ не збирається.

На початку серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не повторить долю України, і не виявиться об’єктом російської військової агресії. “Росія ніколи не буде воювати з Білоруссю”, – сказав Лукашенко.

Раніше Лукашенко в інтерв’ю Bloomberg виправдав нинішню поведінку Росії з точки зору того, що відстоювати “життєво важливі” інтереси великим державам за межами своєї країни, наприклад, в сусідніх республіках, “характерно”. “Дорікати в цьому Росії не можна”, – вважає лідер Білорусі.

Він також заявляв, що Білорусь не є частиною “русского мира”, але обіцяв завжди бути разом з Росією.

Loading...