Добродомов заявив про участь у виборах мера Львова

Народний депутат Дмитро Добродомов, який місяць тому вийшов з фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді, заявив про свою участь у виборах міського голови Львова. Про свої мерські амбіції Добродомов заявив у інтерв’ю сайту INSIDERЁ опублікованому 17 серпня.

«Ми не перший рік займаємося проблемами міста і знаємо їх, починаючи від суто комунальних і закінчуючи взагалі стратегічним розвитком міста. Треба йти. Я піду проти Садового. Мене мало цікавлять зараз цифри чи ще щось», – сказав Добродомов, пише zaxid.net.

Примітно, що у розмові із журналістом INSIDER 38-річний екс-журналіст, який менше року тому став народним депутатом, також заперечив, що має президентські амбіції, але уточнив – «поки що».

Дмитро Добродомов став уже третім народним депутатом, який має намір взяти участь у виборах міського голови Львова. Раніше про це уже заявили нардепи Ігор Васюник з «Народного фронту» і Оксана Юринець з «Блоку Петра Порошенка». Окрім них про участь у виборах заявив і Володимир Гірняк («Громадянська позиція»).

Чинний мер Львова Андрій Садовий, який займає свою посаду уже другу каденцію поспіль, поки не заявляв про висунення своєї кандидатури на чергових виборах міського голови, які мають відбутися 25 жовтня.

Loading...