Вступна кампанія продовжена до 2 серпня

Міністерство освіти й науки до 2 серпня продовжило термін прийому заяв на вступ до вищих навчальних закладів для абітурієнтів, у яких виникли труднощі у зв’язку із тимчасовим призупиненням роботи Українського центру оцінюванн якості освіти (УЦОЯО). Про це повідомили у прес-службі міністерства.

«Повідомляємо, що прийом заяв на вступ приймальними комісіями буде продовжено до 2 серпня 2015 року», – сказано у повідомленні міністерства, пише zaxid.net.

«Вступникам, апеляційні заяви на результати ЗНО яких знаходяться на розгляді в УЦОЯО, рекомендують подавати заяви на вступ до приймальних комісій. Апеляційні заяви розгляне найближчим часом апеляційна комісія, конкурсний бал буде перераховано автоматично», – йдеться в повідомленні.

У разі втрати або пошкодження сертифікату ЗНО до ВНЗ абітурієнт може подати довідку Українського або регіонального центру оцінювання якості освіти про підтвердження факту проходження ЗНО.

Вступники, які зазначили помилкову дату народження при реєстрації для проходження ЗНО, зможуть подати заяву незалежно від вказаної дати, їм потрібно звертатися до приймальних комісій.

«У разі зміни вступником прізвища, імені, по батькові після проходження ЗНО подати заяву на вступ можна при безпосередньому зверненні до приймальної комісії ВНЗ, надавши додатково до визначеного переліку документ, що підтверджує факт зміни прізвища, імені або по-батькові», – зазначили у міністерстві.

Нагадаємо, вступна кампанія стартувала 10 липня.

Loading...