Військові оточили тренувальну базу «Правого сектору» на Львівщині

7 БТРів і велика кількість правоохоронців оточили тренувальну базу членів «Правого сектору» у Сколівському районі на Львівщині. Входи та виходи із бази заблоковані, передає УНІАН.

«Вхід-вихід з бази, де постійно проходять навчання від 20 до 100 активістів «Правого сектора», які звідти відправляються в зону проведення АТО, заблокований. Така ж інформація надходить з інших навчально-тренувальних баз, які розташовані на території західних областей», – розповів прес-секретар «Правого сектору» Тарас Кузяк.

На його думку, правоохоронці блокують бази «Правого сектору», аби ті не відправились на допомогу побратимам у Мукачево.

«Зараз до яких-небудь активних дій військові не вдаються. Ми сподіваємося на здоровий глузд, проте в разі штурму бази в Сколівському районі ми готові вдатися до опору, і вже активісти “ПС” виставили блокпости в районі оточеної бази біля Сколе», — додав він.

Нагадаємо, 11 липня бійці «Правого сектору» блокували роботу Львівської ОДА та палили шини під її стінами із вимогою припинити репресії проти їхніх побратимів у Закарпатті. Проте до ранку неділі, 12 липня, протестувальники розійшлись та прибрали шини.

Близько 120 бійців «Правого сектору» виїхали на допомогу побратимам до Мукачево. Натомість Львівська ОДА з метою не допустити подальшої ескалації конфлікту створила координаційний центр, який організовуватиме роботу ЗСУ, СБУ та Нацгвардії у Львівській області.

Loading...