В Україні комуністам заборонили брати участь у виборах

Міністр юстиції України Павло Петренко 24 липня підписав рішення про заборону всім комуністичним партіям брати участь у виборчих процесах в країні. Про це на брифінгу заявив секретар Радбезу Олександр Турчинов, передає Укрінформ.

“Сьогодні – день історичної справедливості. Сьогодні міністр юстиції згідно з прийнятим Верховною Радою законом підписав рішення, згідно з яким комуністичні партії, які є сьогодні в нашій країні, втрачають право бути суб’єктом політичних і виборчих процесів”, – сказав він.

Раніше лідер Комуністичної партії Петро Симоненко заявляв про намір партії брати участь у виборах місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня.

Нагадаємо, 9 квітня Верховна Рада прийняла закони про декомунізацію українського суспільства, про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 рр. Цими законами засуджується комуністичний режим, забороняється радянська символіка, відкриваються архіви радянських спецслужб і визнаються борцями за незалежність України ОУН, УПА та інші організації. 15 травня президент Петро Порошенко підписав ці закони.

Loading...