Уряд ліквідував “Автомобільні дороги України”

Кабінет міністрів України прийняв рішення про ліквідацію “Укравтодору”. Про це заявив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський 8 липня в Одесі під час наради з президентом України Петром Порошенком, передає РБК-Україна.

“Я дуже вдячний президенту і дуже вдячний прем’єр-міністру за те, що вони створюють для Міністерства інфраструктури альтернативи джерел фінансування для будівництва нових доріг. Без альтернативних джерел не можливо буде побудувати дорогу Одеса-Рені, відновити дорогу Львів-Луцьк. Ямкові ремонти не працюють – це пережиток часу”, – зазначив очільник міністерства.

Він зазначив, що на цей рік на ямкові ремонти видано 1 млрд 700 млн грн, що складає 5-6% від того, що в принципі треба, щоб подолати ямковість в Україні, хоча якби було реальне планування будівництва доріг на 5-7 років, поняття “ремонт ямковості” не було б взагалі.

“Виходячи з цієї ситуація 3 місяці тому уряд почав дуже важливу реформу – реформу “Укравтодору”. На сьогодні Кабінетом міністрів прийнято рішення про ліквідацію ДАК. Це фінальна крапочка в процесі написання дорожньої карти, яким чином ми реформуємо систему автодору, яким чином передамо експлуатаційні можливості на місця, яким чином будемо фінансувати дорожнє будівництво, і дорогу Одеса-Рені, який є трансєвропейським коридором”, – сказав Пивоварський.

Він також зазначив, що МІУ потрібна підтримка президента, прем’єра та парламенту для створення дорожнього фонду.

“Якщо буде створено Дорожній фонд, і він буде наповнюватися, це буде суттєве джерело, яке дозволить планово проводити ремонт доріг”, – сказав Пивоварський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кабміні підтримали ліквідацію “Автомобільних доріг України”.

Loading...