Угорщина і Словаччина посилили охорону кордонів через події в Мукачевому

Поліція стежить за ситуацією біля ділянки кордону, де стався інцидент, і залучена до постійного обміну інформацією з українською стороною. Поліція і прикордонна служба Словаччини запровадила підвищені заходи безпеки після стрілянини в Мукачевому.

Про це йдеться у відповіді речника Міністерства закордонних справ Словаччини Петера Стано, пише Тиждень.

“Оскільки Мукачеве знаходиться лише в кількох десятках кілометрів від словацького кордону, поліція Словаччини відразу після інциденту щзапровадила необхідні заходи безпеки. Вони включають, зокрема, збільшення кількості патрулів, більше спорядження для поліції і прикордонників, а також інші заходи, спрямовані на забезпечення безпеки громадян Словаччини та захисту словацько-українського кордону”, – йдеться у відповіді.

Крім того, поліція Словаччини стежить за ситуацією біля ділянки кордону, де стався інцидент, і залучена до постійного обміну інформацією з українською стороною.

Також повідомляється, що через стрілянину в Мукачевому Угорщина посилила охорону свого кордону і зменшила пропуск українців на свою територію.

“Угорщина посилила охорону кордону з Закарпаттям та зменшила пропуск українців на свою територію. За нашою інформацією угорські митники більш прискіпливо почали перевірки автомобілів,які рухаються на угорську територію. Також встановлено додаткові поліцейські патрулі,які повторно перевірять авто, які перетнули угорсько-українських кордон”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Мукачевому сталася вулична стрілянина з пожежею на АЗС. Створено міжвідомчу слідчу групу з працівників прокуратури, УМВС та УСБУ в області, хід розслідування взято на особистий контроль Генеральним прокурором України, операція зі знешкодження злочинців триває.

Згодом стало відомо, що стрілянину в Мукачевому кваліфікували, як теракт.

Loading...