У Львові з концертом виступить Андрій Макаревич

8 листопада у Львові виступить засновник та лідер групи «Машина часу» Андрій Макаревич. Рокер презентуватиме свій новий проект під назвою «Yiddish Jazz» («Ідиш-Джаз»). Захід відбуватиметься на сцені Національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької.

Як пише «Ваша Афіша», на концерті звучатимуть єврейські шлягери першої половини ХХ століття, а також відомі пісні Макаревича різних років. Артист виконуватиме пісні на ідиш, російській та англійській мовах в супроводі джазових музикантів.

Під час роботи над проектом Андрій Макаревич, фактично вперше за роки своєї музичної кар’єри всерйоз звертається до єврейської музичної теми та до мови ідиш. Як говорить сам музикант, його надихнула музична культура євреїв у еміграції, тих, хто виїхав на початку XX ст. за океан, в США.

Нагадаємо, Макаревич відмовився співати в Росії через події в Україні. Окрім цього, лідер групи «Машина часу» виступає проти війни в Україні, а також засуджує позицію влади Росії. Крім того, він давав концерт у Донецькій області, контрольованій українськими силами. За це він неодноразово зазнавав цькування. На території Росії скасовували виступи його музичного колективу.

Більше того, 30 липня 2015 року Міністерство культури України сформувало “білий список” діячів культури, які засудили агресію Росії проти України. До цього списку потрапив і популярний російський музикант Андрій Макаревич.

Loading...