У Львові підірвали одразу два дільничні пункти міліції

14 липня у Львові з інтервалом у годину сталося одразу два вибухи біля дільничних пунктів міліції Шевченківського райвідділу. Важкі поранення отримали двоє працівників міліції.

Приблизно о 9:00 стався вибух біля приміщення опорного пункту міліції, що на вул. Плуговій, 8а. Внаслідок вибуху постраждав дільничний міліціонер, пише ZAXID.NET.

За попередніми даними, вибухнула «розтяжка» з гранатою, яка була закріплена біля дверей. 24-річного лейтенанта міліції з важкими множинними осколковими пораненнями голови та тіла забрала «швидка».

Ще один вибух трапився о 10:00 на вул. Юрія Липи,45, де знаходиться дільничний пункт міліції. За попередніми даними, тут також вибухнула граната на «розтяжці», закріплена біля дверей.

Як розповіла речник обласного управління міліції Львівщини Світлана Добровольська, внаслідок вибуху постраждала 31-річна дільничний інспектор Шевченківського райвідділу міліції. Потерпілу госпіталізували до лікарні у важкому стані. У жінки – травматична ампутація ноги.

У міліції пов’язують вибухи під відділками міліції у Львові із подіями на Закарпатті, організованими з метою дестабілізації ситуації в країні.

«Міліція Львівщини переведена на посилений режим несення служби та організовано вживає усіх заходів щодо пошуку зловмисників та стабілізації ситуації, – йдеться у заяві МВС. – Міністерство внутрішніх справ звертається до всіх небайдужих громадян з проханням надати всю наявну інформацію про ці злочини, тому що в разі подальшої ескалації подібного насилля потерпілими, крім працівників міліції, можуть стати і цивільні особи, зокрема – жінки та діти. У той же час міліція запевняє, що даватиме рішучу відсіч усім подібним злочинним проявам».

25 червня у Львові поблизу Шевченківського райвідділу МВС підірвали міліцейський автомобіль. Внаслідок вибуху був поранений 23-річний міліціонер. Цього злочину досі не розкрили.

Loading...