У Генштабі допускають повномасштабне вторгнення Росії в Україну

У Генеральному штабі Збройних сил України відбулась зустріч першого заступника начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-полковника Геннадія Воробйова та командувача повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова з командувачем Військово-Повітряних сил США в Європі генералом Френком Горенцом.

Під час зустрічі Воробйов розповів про ситуацію на сході країни та особливості проведення АТО. Зокрема про відсутність прогресу у виконанні мінських домовленостей протилежною стороною конфлікту та їх постійне порушення з боку російських терористів, пише zaxid.net.

«Іноді, для збереження життя і здоров’я українських військових та місцевих мешканців, ми вимушені вести вогонь у відповідь, але навіть у такий ситуації, ми ніколи не ведемо вогонь по населеним пунктам бо там можуть знаходитися цивільні українці. На даний час ми повністю контролюємо ситуацію, а угрупування військ в районі проведення АТО дозволяє адекватно реагувати на зміни у обстановці. Також, виходячи з наявної у нас інформації, залишається високою вірогідність повномасштабного вторгнення Збройних сил Російської Федерації», – повідомив перший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-полковник Геннадій Воробйов, передає прес-служба Генштабу на своїй сторінці у Facebook.

Loading...