Нардепа з «Опозиційного блоку» у Львові облили кров’ю

Фото: zaxid.net

Народного депутата від «Опозиційного блоку» Ігора Шурму облили свинячою кров’ю. Інцидент стався 10 липня, після прес-конференції, яку Шурма давав з нагоди відкриття своєї громадської приймальні народного депутата у Львові.

Двоє представників громадської організації «Правий сектор. Захід» підбігли до політика, коли він вийшов на вулицю після завершення прес-конференції і облили його кров’ю з пластикових пляшок. Вони також вигукували «Приймальні «Опозиційного блоку» у Львові не буде, їдьте в ДНР!» і «Опозиційний блок вбиває українців!», пише zaxid.net.

У відповідь Ігор Шурма закликав активістів «Правого сектора» заспокоїтись і не створювати провокативних ситуацій, які пізніше можуть бути використані для дискредитації Львова.

Депутат від політичної партії «Опозиційний блок» Ігор Шурма – уродженець Львова, давній соратник Віктора Медведчука. У 1999 році вступив до партії СДПУ(о),  з 2002 по 2006 представляв цю політсилу у Верховній Раді України.

Програвши вибори до парламенту у 2006 році, прийняв пропозицію тодішнього мера Харкова Михайла Добкіна і став його радником. Разом з Добкіним, який через певний час очолив Харківську область, перейшов в облдержадміністрацію на посаду заступника голови. Звільнився з посади лише у лютому 2014, напередодні розстрілів на Майдані. Згодом повернувся до Львова.

На позачергових виборах до Верховної Ради України у жовтні 2014 року балотувався від політсили, яку сформували із колишніх представників Партії Регіонів та її сателітів. До парламенту пройшов 27-им у списку партії «Опозиційний блок».

Loading...