МЗС України викликав посла Угорщини після заяв про розвідку

У Міністерстві закордонних справ України назвали неприпустимою роботу угорських спецслужб в країні без погодження з українськими партнерськими службами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби українського зовнішньополітичного відомства.

,
Як повідомляється, у зв’язку з цим до МЗС України запросили посла Угорщини Ерно Кешкеня, пише Кореспондент.

Під час зустрічі перший заступник міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко висловила стурбованість української сторони у зв’язку з опублікованим на сайті парламенту Угорщини протоколом засідання комітету з питань національної безпеки.

“У цьому зв’язку увагу посла було привернено до безпрецедентних за часів незалежності України висловлювань угорського міністра – керівника канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Яноша Лазаря під час виступу на згаданому засіданні щодо діяльності угорських спецслужб на території України. Було наголошено на неприпустимості здійснення угорськими спецслужбами операцій на території Україна без погодження з українськими партнерськими службами”, – зазначено в повідомленні.

Окрім того, як наголошується, були також спростовані обвинувачення, висловлені на адресу МЗС України, про нібито перешкоджання угорській стороні в наданні допомоги угорській національній меншині, яка компактно проживає на Закарпатті.

Нагадаємо, що раніше керівник канцелярії прем’єр-міністра Угорщини Янош Лазар заявив, що угорські шпигуни працюють у Києві через війну на Донбасі.

Loading...