МВС розглядає кілька версій щодо вибухів у Львові

Міністерство внутрішніх справ України розглядає декілька версій щодо вибухів у Львові, зокрема, і не пов’язаних з подіями на Закарпатті. Про це УНІАН повідомив начальник прес-служби МВС України Артем Шевченко.

“Цей зухвалий злочин ми будемо розслідувати і приймати виклик. Розглядається кілька версій, зокрема, і не пов’язаних подіями у Закарпатті. Також розглядається версія, пов’язана і з подіями в Мукачевому”, – сказав Шевченко.

Він відмовився озвучувати інші версії, які відпрацьовуються правоохоронцями щодо терактів у Львові, посилаючись на таємницю слідства.

Коментуючи заяву лідера парламентської фракції “Самопоміч” Олега Березюка про те, що невдовзі міліція затримає підозрюваних у скоєнні терактів у Львові, Шевченко заявив, що „є позитивні результати цієї роботи, про те будемо говорити, коли їх затримаємо”.

Нагадаємо, у Львові вранці 14 липня з інтервалом в одну годину пролунали вибухи у двох дільничних пунктах міліції Шевченківського району. В результаті вибухів постраждали двоє міліціонерів. Обидва правоохоронці були госпіталізовані у тяжкому стані.

За фактами вибухів у Львові відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258 ККУ (терористичний акт).

14 липня у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що пов’язують два вибухи на дільничних пунктах міліції у Львові з подіями у Мукачевому Закарпатської області, де на вихідних виник конфлікт зі стріляниною між «Правим сектором» і людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо.

Loading...