МВС ліквідувало транспортну міліцію

Транспортну міліцію розпустили у зв’язку з невеликою завантаженістю слідчих, і незабаром її замінить кримінальна поліція. Про це повідомила заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе в коментарі журналістам, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Транспортну міліцію ми відпустили набагато раніше, це не пов’язано з реформою патрульної поліції. Транспортна міліція була реструктуризована в рамках оптимізації міністерства, тому що наша оцінка цього – є багато дублюючих структур в системі… Нам потрібен ресурс, нам потрібно здійснювати внутрішню економію, ми не можемо завжди сподіватися на чужу допомогу, гранти та висмоктувати кров з бюджету України. Треба міняти не тільки обличчя міліції, але також методи роботи, і навчитися працювати одному на безліч флангів “, – сказала вона.

Згуладзе додала, що, згідно зі статистикою МВС, у транспортній міліції було “мало роботи” – в середньому три справи на місяць на слідчого.

“Це показує, що мати один блок тільки для залізниці, тому що всі інші функції у них давно відійшли, не мало толку. Тому ми оптимізували цю структуру, і перекривати проблематику залізниці буде кримінальна поліція”, – сказала вона.

Нагадаємо, раніше США підтвердили намір продовжити надання допомоги Україні в реформуванні МВС.

Loading...