Михайло Хвойницький очолив ЛОДТРК

Фото: Дивись.інфо

Переможцем відкритого конкурсу на посаду генерального директора Львівської обласної державної телерадіокомпанії (ЛОДТРК) став Михайло Хвойницький. Про це стало відомо після засідання конкурсної комісії Держкомтелерадіо 16 липня.

Як повідомляє прес-служба Деркомтелерадіо, за результатами конкурсу переможцем визнано Михайла Хвойницького, який з 6 лютого 2015 року виконує обов’язки гендиректора ЛОДТРК – після несподіваної відставки попереднього гендиректора Миколи Шевчука. Суперниками Хвойницького в конкурсі були заступник генерального директора корпорації «Комунальник» Тарас Пастернак, який свого часу працював редактором Львівської ОДТРК, та заступник директора ТВО телебачення Львівської ОДТРК Тарас Каляндрук, пише zaxid.net.

Остаточне призначення 59-річного Михайла Хвойницького на посаду гендиректора ЛОДТРК відбудеться після погодження його кандидатури у Львівській ОДА.

На львівському телебаченні Михайло Хвойницький працює з 18-ти років, почавши з посади асистента телеоператора у 1974 році. У 1990 році перейшов на роботу як телеоператор в одну з перших в Україні недержавних телекомпаній «Міст», яку згодом і очолив. У 2004-2011 роках очолював обласне комунальну телекомпанії «Львів-ТБ», а в 2011 році повернувся на роботу у ЛОДТРК.

Loading...