Львівська облрада заборонила проїзд фур дорогами області у спеку

Фото: ZIK

Львівська облрада заборонила проїзд дорогами області великогабаритного транспорту у спекотні дні. Заборона діятиме до 2020 року. «За» це рішення проголосували 76 депутатів на сесії 7 липня.

Відповідно до рішення, заборонено на 2015–2020 роки проїзд територією Львівської області дорогами державного та місцевого значення великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонни і навантаженням на вісь понад 7 тонн у денний час доби з 10 до 22 год. у разі підвищення температури повітря понад +25 градусів Цельсія, пише zik.ua.

Службі автомобільних доріг у Львівській області та Управлінню ДАІ ГУ МВС України у Львівській області доручено перевіряти дотримання правил дорожнього руху та слідкувати за обмеженням руху фур дорогами області у спекотну погоду.

Водночас депутат Пилип Пилипенко зауважив, що юридично рішення про заборону руху великовагового транспорту шляхами області у спеку – не належить до компетенції Львівської облради.

«Наше рішення авторитету нам не додасть, оскільки ухвалене з порушенням чинного законодавства», – зазначив депутат.

«Це рішення на межі повноважень обласної ради, але ми рухаємося у бік децентралізації і надалі область буде перебирати на себе ці повноваження», – прокоментував голова ЛОДА Олег Синютка.

Loading...