Кількість обстрілів на Донбасі зросла вдвічі

Після короткого затишшя бойові дії на сході України знову активізувалися: кількість обстрілів позицій ЗСУ зросла вдвічі. Як повідомив спікер Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, незважаючи на відсутність фактів масового застосування важкого озброєння на Луганському та Донецькому напрямках обстановка залишається дуже напруженою.

На Луганському напрямку сепаратисти активізувалися на сході області – в районі Щастя і Cтаниці Луганської. Також кілька епізодів порушення режиму тиші зафіксовано на північ від Первомайська – в районі смт. Донецький і сел. Золоте.

На Донецькому напрямку не припиняються перестрілки і мінометні обстріли наших позицій в районі селища Луганське, пише Кореспондент.

“У районі Горлівки триває відносне затишшя – зафіксовано лише кілька незначних збройних провокацій і кілька мінометних обстрілів в районі смт. Новгородське, де розташована залізнична станція Фенольна. Водночас за оперативною інформацією, бойовики проводять ротацію для посилення контингенту в районі Горлівської агломерації” , – зазначив Мотузяник.

На захід від Донецька епіцентром бойових дій вчора була Мар’їнка, де перестрілки тривали цілий день.

На Маріупольському напрямку зафіксовано неодноразове застосування важкого озброєння. Зокрема, стався потужний мінометний і артилерійський позицій сил АТО в районі Гранітного і Новогригорівки.

За минулу добу в результаті бойових дій 2 українських військовослужбовців загинули, 10 – отримали поранення.

Водночас сепаратисти на своїх інформаційних ресурсах повідомляють про обстріл Горлівки. За даними ДНР, сьогодні від важких поранень помер місцевий житель.

Згідно з інформацією сепаратистів, найбільш інтенсивного артилерійського і мінометного обстрілу зазнало село Спартак Ясинуватського району, а також Донецьк (територія аеропорту, селище Жовтневе і Петровський район), Дебальцеве, Дзержинське, Калинівка, Саханка, Червоний жовтень, Лозове, Логвинове.

Loading...